کد مطلب: 31218
تاریخ انتشار : 1396-11-24 09:00
نماینده شورای ملکشاهی در نامه ای به نماینده مردم این شهر در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وی خواستار رسیدگی به مشکلات مردم شهرستان ملکشاهی شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ملکشاهی خبر، "احمد عبدالی"؛ نماینده شورای ملکشاهی در نامه ای به "سلام امینی" نماینده مردم این شهر در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وی خواستار رسیدگی به مشکلات مردم شهرستان ملکشاهی شد.

در این نامه آمده است: بنده بعنوان نماینده ی شهر ارکواز و شهرستان ملکشاهی مواردی که هر روز مردم غیرتمند ملکشاهی را ناراحت میکند و زجر میدهد جهت استحضار و پاسخ مناسب به حضور تقدیم مینمایم :

از تریبون پربیننده مانگه شاو رسما توسط شورای شهر ارکواز دعوت شدی که در جمع مردم و برای رفع مشکلات آنان حضور پیدا کنید اما پاسخی نشنیدیم .
توسط شورای شهرستان برای حضور در جمع شوراهای سه شهر ملکشاهی برای بررسی مشکلات مردم دعوت شدید اما اجابت نشد .
حضورا در تهران دعوت به حضور در جمع شورا شدید اما باز هم بی نتیجه بود .
پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته توسط شورای شهر مورد خطاب قرار گرفتید اما باز هم نشنیدید .

در ادامه نامه آمده است: حال لازم میبینم بعنوان وکیل مردم شهرستانی که از هر نظر مورد بی مهری مسئولین و از جمله جنابعالی قرار گرفته اند مطالبی را کتبا ارائه نمایم 
با گذشت نزدیک به دوسال از تصدی کرسی مجلس چند نفر بیکار  با رایزنی و پیگیری جنابعالی  مشغول بکار شده اند ؟
سهم مدیریتی استان ایلام چند درصد به شهرستان زادگاهتان اختصاص یافته است ؟ و چند نفر از این شهرستان در پست های میانی برکنار شده اند و عکس العملی از شما ندیده ایم ؟
وقتی بودجه کشاورزی و صنعت و معدن استان تقسیم میشد سرکار کجا بودین که به شهرستانی 13 میلیارد تومان اختصاص داده شده و ملکشاهی سه میلیارد تومان ؟
در کدام شهرستان نصف مدیران اداراتش غیر بومی و پروازین بجز ملکشاهی ؟

یکبار پرسیده ای که بودجه اربعین امسال را چطور اختصاص داده اند که به : سرابله ، ایوان ، ایلام ، دره شهر ، میمه ، دهلران ، مهران ، صالح آباد و ایلام تعلق گرفته و ملکشاهی که راه دوم کربلاست تعلق نگرفته است ؟

آب گل گل و سد ملکشاهی را از حوزه این شهرستان انتقال میدهند که علاوه بر اینکه مردم محترم شهر ایلام استفاده کنند ده ها لیتر آن را به شرکتهای گاز یا پتروشیمی برای غیر شرب استفاده کنند و مردم این شهرستان بیست لیتر آب چشمه را باید هزار تومان بخرند اما چرا حاضر نیستن از یکی از ایستگاه های گل گل که حتی پمپاژ هم نیاز نداره به این شهرستان اختصاص دهند ؟

آیا شاهد این نیستین که جاده ایلام - ارکواز هر روز قربانی میگیرد اما اداره کل راه و شهرسازی بخودش اجازه نداده برای پیچ های خطرناکش اقدامی کند ؟

چند درصد از ادارات شهرستان خانه به دوشن اما هیچ برنامه ای برایشان ندارین ؟ 

مردم ملکشاهی برای یک کار ثبتی باید به مهران مراجعه کنند چونکه در اداره ثبت ملکشاهی هیچ سندی وجود ندارد 
برای تعزیرات حکومتی نیزهمین مشکل را دارند 

در تمام دنیا هر شهرستانی یک اقلیم و هوا بیشتر ندارد اما در ملکشاهی یک بام و دو هوا صدق میکند 
یعنی تعرفه گاز اقلیم 3 ( تعرفه مناطق گرمسیر ) که زمستان گرانتر و دامنه ماه های بیشتری حساب میشود و برق سردسیر یعنی نباید در تابستان از وسایل خنک کننده مثل کولر گازی استفاده کرد چون تعرفه اش نسبت به گرمسیر گرانتره 
تا حالا از مراجع مشخص کننده ی مناطق سردسیر و گرمسیر پرسیده ای که چطور یک منطقه دو هوا دارد ؟

فاضلاب شهر ارکواز به پایین شهر و روستای میان تنگ میریزه و آب شرب شهرستان هم اونجاست چرا نباید کانال فاضلاب شهری در دستور کار باشد یعنی در خطر افتادن سلامت مردم برای کسی اهمیت ندارد ؟ 

شهرستانی که از نظر فرهنگی نخبه پرور است و اکثر جوانانش در هنر و تئاتر و سینما و ..... پررنگ هستن اما نه مجتمع فرهنگی دارد و نه کانون پرورش فکری نوجوانان 
در این زمینه چه اقدامی شده است ؟

در پایان این نامه آمده است: ضمن پوزش از مردم بزرگوار شهرستان ملکشاهی برای عدم تامین مطالبات بحق آنها ، از نماینده محترم و استاندار ارجمند و مسئولین محترم استان تقاضا دارم ضمن تجدید نظر در خدمت رسانی به مردمی که سهمشان در دفاع مقدس ( شهید  رتبه اول ، جانباز رتبه اول ، رزمنده رتبه اول ) بوده است در جمع مردم شهرستان حضور پیدا کرده و پاسخگوی سوالات مردم این شهرستان باشند.
بی صبرانه منتظر حضور شما در مسجد جامع ملکشاهی با حضور اقشار مختلف مردم هستیم .

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب