کد مطلب: 31107
تاریخ انتشار : 1396-11-15 17:48
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، طرح های عمرانی و زیربنایی شهرستان بدره با حضور استاندار ایلام افتتاح و کلنگ زنی شدند.

به گزارش ایلام بیدار، همزمان با چهارمین روز ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار ایلام آیین افتتاح طرح های عمرانی و زیربنایی شهرستان بدره انجام شد.

گازرسانی به چهار روستای بدره

مدیرعامل شرکت گاز ایلام روز یکشنبه در این مراسم گفت: کلم بالا و پایین ، میان چگا و پشته ارست چهار روستایی هستند که به تازگی از نعمت گاز برخوردار شده اند.

عباس شمس الهی اضافه کرد: 26 کیلومتر شبکه برای اجرای این پروژه ایجاد و 200 انشعاب واگذار شده و زمینه برخورداری 220 خانوار از نعمت گاز فراهم شده است.
وی یادآور شد: از مجموع 25 روستای شهرستان بدره تاکنون 21 روستا گازدار شده و عملیات اجرای آن در چهار روستای دیگر در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت گاز ایلام تاکید کرد: 22 شهر در استان ایلام تاکنون به شبکه سراسری گاز اتصال پیدا کرده و درصد بهره مندی مناطق شهری هم اکنون به 98 درصد رسیده است.
شمس الهی افزود: از مجموع 601 روستای این استان نیز ساکنان 302 روستا از نعمت گاز بهره مند هستند.

افتتاج پروژه پرورش ماهی در قفس در بدره

رئیس سازمان جهاد کشاورزی در حاشیه این مراسم گفت: این پروژه می تواند سالانه ۳ هزار تن ماهی قزل آلا را تولید کند و در صورت تامین اعتبار امکان افزایش آن به ۵ هزار تن در سال وجود دارد.
سید محمد تراب میری اضافه کرد: 100 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه سرمایه گذاری شده است.
وی تاکید کرد: این طرح در دریاچه سد سیمره اجرایی شده و با توجه به وجود این سد امکان توسعه آن بسیار زیاد است ضمن اینکه برای 200 نفر شغل ایجاد کرده است.

سرمایه گذاری 80 میلیارد ریالی برای آبرسانی به 6 روستای بدره

مدیرعامل آبفار ایلام در مراسم بهره بردرای از طرح آبرسانی به 6 روستای شهرستان بدره اظهار کرد: 80 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه سرمایه گذاری شده است. 
نورالله تیموری تاکید کرد: این طرح در چهار مرحله اجرایی و تاکنون 2 مرحله آن بهره برداری شده است.
وی افزود: هشت روستا در مجتمع موسی خوشقدم جزو این پروژه بوده اند که تاکنون ۶ روستا به شکل سیار آبرسانی می شدند که با تکمیل این پروژه از نعمت آب سالم و دائمی برخوردار شدند.
مدیرعامل آبفار ایلام، تاکید کرد: ۴۰ کیلومتر خط انتقال ، ۵ باب مخزن ، ۳ باب ایستگاه پمپاژ ، ۳ کیلومتر خطوط برق و ۴۰۰ متر دیوارکشی مخازن برای اجرای این پروژه انجام گرفته است.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب