کد مطلب: 31044
تاریخ انتشار : 1396-11-11 08:19
مدتی از عدم ارائه سرویس جایگاه سوخت شهر چوار به شهروندان میگذرد و با توجه به طولانی شدن این وضعیت و نبود جایگاه سوخت جایگزین در این شهر نارضایتی مردم را در پی داشته است.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام پویا ، سوخت به عنوان یکی از مهمترین مولفه ها در اقتصاد امروز مطرح است به گونه ای که بیشتر معادلات را تحت تاثیر قرار می دهد و علاوه بر وابستگی آمد و شد مردم و وسایل نقلیه به این مهم، تاثیر مستقیمی بر زندگی مردم نیز دارد.

وجود جایگاه سوخت نیز به عنوان محل عرضه سوخت بنوان یکی از پرتردد ترین مکان ها از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

اما در شهر چوار وضعیت کمی متفاوت است و مدتی از عدم ارائه سرویس جایگاه سوخت شهر چوار به شهروندان میگذرد و با توجه به طولانی شدن این وضعیت و مشکلات بوجود آمده برای شهروندان به واسطه نبود جایگاه سوخت دیگری در شهر چوار سبب شد تا خبرنگار ایلام پویا، علل این مشکل را جویا شود.

 
"عباس خانمحمدی" عضو شورای اسلامی شهر چوار به نمایندگی از مردم چوار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلام پویا، گفت: جایگاه سوخت چوار تنها جایگاه این شهر است و با توجه به قرار گرفتن این شهر در ورودی ایلام و با توجه به وجود پالایشگاه گاز و پتروشیمی در نزدیکی این جایگاه، رفت و آمد ساکنین شهر چوار به ایلام جهت فعالیت دانشگاهی، امور پزشکی و اداری، رسیدگی به مشکلات جایگاه سوخت امری ضروری است.
*
"چراغی" بخشدار چوار نیز طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: تمام تلاش بخشداری رفع نقص پیش آمده است و پیگیری و مکاتباتی با فرمانداری، شرکت نفت شهرستان و جایگاه دار انجام شده است.
بخشدار چوار اظهار کرد: در بررسی های انجام شده، نقص فنی جایگاه CNG و نبود نیروی متخصص جهت تعمیر سبب بروز مشکل عنوان شده است.
*
"جهانگیری" جایگاه دار این جایگاه بخش خصوصی در گفتگو با خبرنگار ایلام پویا، گفت: سیستم هشدار دهنده CNGجایگاه سوخت چوار، دچار نقص فنی شده و این امر سبب خسارت به این جایگاه و نارضایتی همشهریان در خصوص این مشکل شده است.
جهانگیری با اعلام اینکه نمایندگی تعمیراتCNG محدود به شهرهای بزرگ از جمله تهران است اظهار کرد: بنابر تماس و مکاتبات انجام شده با این شرکت باخبرشدیم نیروهای متخصص به ارومیه اعزام شده اند و  پس از اتمام تعمیرات در شهر ارومیه این نیروها به ایلام اعزام می شوند.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب