کد مطلب: 31041
تاریخ انتشار : 1396-11-11 07:40
امام جمعه ملکشاهی گفت: شاه به تحقیر بین المللی تن داده بود و مردم می دانستند تا زمانی که شاه تمکین می کند، تحقیر بین المللی ادامه خواهد داشت.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ملکشاهی خبر،پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بهمن ۱۳۵۷  به رهبری امام راحل(ره) یادآور تلاش‌و ایثار مجاهدانی است که از جان و مال خود گذشتند و به چیزی جز مبارزه با استکبار و طاغوت فکر نکردند.

انقلاب اسلامی نه تنها به ملت ایران بلکه به ملل ستمدیده جهان درس آزادگی و ظلم‌ستیزی آموخت و امنیت، عزت،استقلال و آزادی امروز جامعه اسلامی مرهون این انقلاب و تلاش مجاهدان راه آن است

"سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی گفت: قبل از انقلاب اسلامی مردم ما از چند چیز رنج می بردند که در زمان کنونی نیز دشمنان بر کشور و ملت ما فشار می آورند.

وی اظهار کرد: تحقیر بین المللی باعث شکل گیری انقلاب شد، طبق مفاد کاپیتولاسیون اگر یک آمریکایی مرجع ما را می کشت ما نمی توانستیم محاکمه اش کنیم.

امینی افزود: شاه به تحقیر بین المللی تن داده بود و مردم می دانستند تا زمانی که شاه تمکین می کند، تحقیر بین المللی ادامه خواهد داشت.

امام جمعه ملکشاهی گفت: اکنون دشمن به دنبال تحقیر ما است، این پروژه تحقیر توسط دشمن در همه کشورهای مسلمان وجود دارد و ما نباید تمکین کنیم بلکه عزتمند مقابله کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملکشاهی تصریح کرد: ترامپ ورود ایرانیان به آمریکا حتی با کارت سبز را ممنوع کرد و این تحقیر شهروندان ایرانی است، درست است که مردم این تحقیر از طرف استکبار را می بینند، اما واکنش مسئولین خود را نیز می بینند و انتظار دارند مسئولین در مقابل حقارتها توسط دشمنان محکم بایستند.

رئیس ستاد امر به معروف شهرستان ملکشاهی اذعان کرد: لازم است مقارن با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولین ما واکنش در گفتار و کردار نشان دهند و این واکنش هایی که نشان می دهند مردم بصورت ملموس و عملی ببینند و ما هم ورود شهروندان آمریکایی به ایران، واردات اجناس از آمریکا و... را ممنوع کنیم.

وی افزود: مردم انقلابی ما امسال هم در صحنه حضور خواهند داشت و با امام (ره)، شهدا و رهبری و آرمانهای انقلاب بیعت مجدد خواهند کرد، مردم ما تحقیر بین المللی و سکوت مسئولین را نمی توانند تحمل کنند.

امام جمعه ملکشاهی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مردم ما به دنبال نظام اسلامی بودند و اسلام را منشاء عزت و استقلال خود می دانستند، امروز هم مردم انقلابی ما به دنبال عزت و استقلال خود از طریق انقلاب اسلامی هستند و ترویج بی بندوباری در جامعه را بر نمی تابند.

وی در پایان گفت: مردم هرگز ولی خود را ترک نمی کنند و با ولایت است که عزتمند خواهیم بود.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب