کد مطلب: 31001
تاریخ انتشار : 1396-11-09 18:41
نماینده ولی فقیه در استان ایلام بر لزوم توجه مسؤولان استان به توسعه همه جانبه ایلام تاکید کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلیمن "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ظهر امروز در دیدار با معاونین استاندار ایلام بر لزوم توجه مسؤولان استان به توسعه همه جانبه ایلام تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در دیدار معاونین استاندار ایلام گفت: مسؤولان استان با همراهی و همدلی برای توسعه همه جانبه استان ایلام تلاش کنند.

لطفی با تاکید برضرورت تلاش مسؤولان برای توسعه همه جانبه استان ایلام تصریح کرد: ایجاد اشتغال و استفاده از ظرفیت‌های نفت و گاز و کشاورزی باید در دستور کار مسؤولان قرار گیرد.

وی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های استان ایلام را تصویب منطقه آزاد تجاری مهران و اتصال استان به شبکه ریلی دانست و از معاونین استاندار ایلام خواست تا در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان تلاش کنند.

در ابتدای این دیدار نوذری، کرمی و درویشی معاونین سیاسی، عمرانی و اقتصادی استاندار ایلام گزارشی از وضعیت حال و آینده استان ایلام از جمله تکمیل زیرساخت‌های مرزهای جدید چیلات و چنگوله، بهره گیری از روش‌های نوین کشاورزی در استان و تلاش برای رفع معضلات اجتماعی ارائه کردند.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب