مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام:
اختتامیه جشنواره عکس ملی شین در ایلام برگزار می شود
کد مطلب: 30969
تاریخ انتشار : 1396-11-08 08:15
مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام عنوان کرد: 16بهمن همزمان با جشن های پیروزی انقلاب، اختتامیه جشنواره عکس ملی شین برگزار می شود.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام پویا، "حجت منصوربیگی"، مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام با اشاره به برگزاری برنامه های هنری و فرهنگی در دهه فجر توسط بیسج هنرمندان گفت: 16بهمن همزمان با جشن های پیروزی انقلاب، اختتامیه جشنواره عکس ملی شین در محل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برگزار می شود.

مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام اظهار کرد: یک هزار و 3 اثر در سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که پس از داوری و تائید نهایی 29 اثر بعنوان اثر برگزیده معرفی می شود.

مسئول بیسج هنرمندان استان حضور هنرمندان بسیجی در مراسم غبار روبی گلزار شهدا را یکی دیگر از برنامه های این نهاد در دهه فجر عنوان کرد و گفت: نگهداری یاد و خاطره شهدا امری ضروری است.

وی با اشاره به نقش  انتقال خاطرها و ارزش های انقلاب اسلامی به شیوه هنری در آگاه سازی جوانان و نوجوانان و نسل های آینده گفت: یادواره شهدای هنرمند یکی از برنامه های مهم در راستای آشنایی اقشار مختلف جامعه با ارزش های انقلاب است.
مسئول بسیج هنرمندان اضافه کرد: یادواره 6 شهید هنرمند استان توسط کانون هنرمندان ناحیه ایلام برگزار می شود.

منصور بیگی با اشاره به برگزاری بیش از ده ها برنامه فزهنگی و هنری در کانون های بیسج هنرمندان شهرستان ها گفت: تمام تلاس بیسج هنرمندان حفظ آرمان های امام و انقلاب و ماندگاری حماسه پیروزی انقلاب برای نسل های آینده است.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب