کد مطلب: 30855
تاریخ انتشار : 1396-10-28 07:05
ورزشکاران ایلامی از عدم امکانات و سیستم روشنایی مناسب در مجموعه ورزشی هفت تیر ایلام گله مندند.

گروه ورزشی ایلام بیدار:: ورزش یکی از پر اهمیت ترین فعالیت ها برای انسان است و هم در ادیان اسلام و هم در کتاب های علمی به این مهم پرداخته شده است.

اگر در جامعه ای ورزش کم ارزش شود آن جامعه در بسیاری از مسائل اجتماعی، فرهنگی و... نزول پیدا می کند، البته در عصر حاضر ورزش حتی بر سیاست جامعه نیز تأثیر فراوان دارد.

با نگاهی سطحی به زیر ساخت ها و امکانات ورزشی در استان ایلام متوجه می شویم که مردم ایلام در مبحث ورزش نیز در زمره استانهایی است که در محرومیت به سر می برد

با نگاهی به سرانه ورزشی در سطح استان می بینیم که در برخی مناطق استان بخصوص شهرستانهای تازه تاسیس سرانه ورزشی پایینتر از میانگین کشوری است.

گاها در برخی سالن ها و مکان های ورزشی که به عنوان محیط هایی برای تخلیه انرژی و هیجان جوانان محسوب می شود مشکلات و کمبود هایی هستیم که علیرغم انتشار مشکلات در فضای مجازی شاهد بی توجهی مسئولان هستیم.

گلایه ورزشکاران ایلامی از وضعیت فعلی مجموعه ورزشی هفت تیر

یکی از این مکان ها که مورد کم لطفی واقع شده است سالن شهدای هفت تیر شهر ایلام است که برخی ورزشکاران در تماس تلفنی با پایگاه خبری ایلام بیدار از کمبود امکانات و عدم توجه مسئولان به این امر گلایه هایی داشتند.

حسین علوی یکی ازاین ورزشکاران است که در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: ورزش به ویژه برای جوانان به عنوان جز لاینفک زندگی امروزی باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی به مشکلات سالن هفت تیر اشاره و افزود: برای ورزش کردن و گذران اوقاتی از فراغت خود در کنار دوستان به سالن هفت تیر ایلام مراجعه کردیم که متاسفانه با مشکلات عدیده این سال مواجه شدیم.

این علاقمند به ورزش، کفپوش غیر استاندارد ، وضعیت نامناسب روشنایی، سرویس های غیر بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش فرسوده و شیشه های شکسته سالن که در این فصل باعث برودت هوای سرد به داخل سالن و خطر بیمار شدن ورزشکار را در پی دارد را به عنوان مهمترین مشکلات این مرکز ورزشی عنوان کرد.

علوی با بیان اینکه هزینه کرایه سالن ها نیز نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است عنوان کرد: امیدواریم که مسئولان با فراهم کردن زمینه مناسب برای ورزش کردن جوانان مانعی برای بسیاری از مشکلات اجتماعی باشند.

توجه به زیرساخت های ورزشی و توسعه ورزش در استان ایلام به عنوان ضرورتی است که می بایست به آن توجه ویژه ای شود و جوانان ایلام همواره نشان داده اند که در صورت فراهم شدن امکانات بهتر و بیشتراز سوی مسئولان استان، می توانند نام ایلام و ایلامی را بر سر زبان ها آورده و برای استان افتخا آفرینی کنند.

رفع مشکلات سالن هفت تیر در دستور کار قرار دارد

"بهروز حیدرزاده"، مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار در این خصوص گفت: رفع مشکلات سالن هفت تیر ایلام در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: این سالن یکی از سالن های با قدمت زیاد شهر ایلام است که نیازمند توسعه است.

 

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب