مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای ايلام خبر داد؛
جابجایی بيش از دو میلیون و 192 هزار تن كالا در استان ایلام
کد مطلب: 30849
تاریخ انتشار : 1396-10-27 10:04
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای ايلام عنوان کرد: در 9 ماهه سال جاری، طی 133 هزارسرويس حمل و نقل جاده ای، بيش از دو میلیون و 192هزار تن كالا در استان جابجا شده است

به گزارش ايلام بيدار به نقل از  ایلام پویا،"دلخواه"  مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای  ايلام در خصوص میزان جابجایی کالا در9 ماه  سال جاری گفت: در9 ماهه سال جاری، طی 133 هزارسرويس حمل و نقل جاده ای، بيش از دو میلیون و 192  هزار تن كالا در استان جابجا شده است و از لحاظ بارنامه مصرفي 8% و ميزان تناژ كالاي حمل شده نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 14% افزایش داشته است.

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای  ايلام از دلایل افزایش صدور بارنامه اظهار کرد: استفاده از نسخه جدید نرم افزار-کنترل  صدور بارنامه، بازدید میدانی از وضعیت شرکت های حمل بار و کنترل وسایل نقلیه باری و بارنامه در جاده از دلایل  افزایش  صدور بارنامه می باشد.
وی با بیان اینکه 51 شركت حمل و نقل كالا در حال حاضر در استان فعال هستند گفت: بيش از 2 هزار و 176دستگاه كاميون با عمر ميانگين 11 سال دراستان کار حمل و نقل جاده ای را انجام میدهند که درهمین راستا  4 هزار و 376نفر راننده دربخش حمل ونقل بار در استان مشغول كارهستند.

 مدیر کل حمل و نقل جاده ای استان یادآور شد: در 9 ماهه سال جاری بیش از یک میلیون و 843نفر توسط ناوگان حمل و نقل بین شهری جابجا شده اند که از این میزان 523هزار جابجایی درون استانی است.
دلخواه با بیان اینکه بیشترین میزان جابجایی مسافر دراستان توسط دستگاه اتوبوس است تصریح کرد:1هزار و 700  دستگاه حمل و نقل عمومی، اتوبوس و مینی بوس و خودرو سواری بین شهری دراستان فعال هستند که بیشترین میزان جابجایی توسط اتوبوس انجام می شود.و 185هزار نفر در 9 ماه سال جاری توسط ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوسی و مابقی توسط بین شهری و مینی بوس جابجا شده اند.
 
انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب