کد مطلب: 30846
تاریخ انتشار : 1396-10-27 07:43
نكته اي كه قابل بررسي مسئولين ذيربط استان است گراني بيش از حد بليط هواپيما در اين استان است که باید مسئولان به این قضیه ورود کنند.

عباس خزلی:: هر چند كه مدتهاست سوار بر هواپيما شدن حتي براي قشر متوسط جامعه به دليل گراني، بليط آن به رويايي مبدل گرديده و فقط استفاده از اين وسيله مسافربري مختص قشر مرفه و همچنين مديران دستگاه هاي دولتي كه براي انجام امور شخصي خود هم با استفاده ازهزينه و بودجه دولتي استفاده مي كنند، ولي مقايسه پروازي نوع خدمات دهي و حتي قيمت هاي متفاوت آن براي روشنگري، خالي از لطف نيست و خوب است كه مردم خوبمان خصوصا ايلاميان كه دين بيشتري به مديران و كشور دارند ولي از احاظ خدمات دهي اصلا مورد توجه واقع نمي شوند، در جريان بي عدالتي و مديريت ناكارآمد در برخي استانها خصوصا ايلام باشند.

همانگونه كه مطلع هستيد شركت هاي فراوان هواپيمايي از خصوصي و دولتي گرفته تا شركت هاي نيمه دولتي وظيفه جابجايي مسافرين چه داخلي و چه خارجي را در كشور بر عهده دارند.
در استان ما ايلام دو شركت آسمان و ماهان در فرودگاهي كه به بركت سفر مقام معظم رهبري به استان ايلام احداث شد فعاليت مي كنند.
شركت ماهان فعاليت خود را سال ها پس از آسمان آغاز كرد و توانست اعتماد بيشتري نسبت به آسمان را در بين استان جلب كند و مهمترين دليل اين اعتماد هم تاخير كمتر در پروازهاي اين شركت و تكريم ارباب رجوع بيشتري است كه توسط پرسنل اين شركت هواپيمايي صورت مي گيرد و به مردم ارائه مي شود.
يكنواختي در خدمات شركت آسمان هم يكي ديگر از عواملي است كه بيشتر مردم ايلام براي مسافرت خود ماهان راترجيح مي دهند بعنوان مثال سالهاست كه شركت آسمان در پروازهاي خود چه شام و چه ناهار از سالاد الويه استفاده مي كند كه بسياري از مردم حتي زمان تحويل اين بسته غذايي آن را باز نمي كنند چون مي دانند همچون گذشته وپروازهاي سالهاي طولاني چه غذايي را قراراست ميل كنند وبه قول يكي از دوستان شوخ طبع شركت آسمان در انتقال دردمعده به ايلاميان نقش موثري دارند و شلوغي مطلب پزشكان داخلي مديون شركت آسمان است.
اما نكته اي كه قابل بررسي مسئولين ذيربط استان است گراني بيش از حد بليط هواپيما در اين استان است بعنوان مثال بليط شركت آسمان تهران به ايلام و يا بالعكس حدود ٢٨٠ هزارتومان است كه مدت پرواز آن كمتر از يك ساعت است ولي قيمت بليط تهران به بندرعباس با دو ساعت پرواز و هواپيماي مناسب و حتي ميان پيكر ٢٤٠ هزار تومان است اين در حاليست كه پروازهاي ايلام با هواپيماي كوچك و فوكر ١٠٠ انجام ميگيرد.
حال بااين مقايسه اي كه همه وحتي مسئولين شركتهاي هواپيمايي هم مي دانند عين واقعيت است آيا اين حق مردم ايلام است؟ 
اميدواريم بازشاهد بي تفاوتي مسئول ذيربط نباشيم.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب