کد مطلب: 30791
تاریخ انتشار : 1396-10-24 08:19
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از پرداخت کمک‌هزینه خرید جهیزیه به بیش از ۲۰۰ زوج مددجوی این استان در دهه فجر خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، "ضیاء رضایی"، مدیر کل کمیته امداد استان ایلام با اعلام این خبر گفت: پرداخت جهیزیه به نیازمندان یکی از چند برنامه این نهاد در دهه فجر امسال است که در کنار سایر برنامه‌های این نهاد اجرایی می‌شود.

وی، بابیان اینکه به هر یک از این نوعروسان دو میلیون تومان کمک‌هزینه خرید جهیزیه به‌صورت نقدی پرداخت می‌شود، افزود: افراد خیر و نیکوکار نیز در پرداخت کمک‌هزینه‌های خرید جهیزیه مددجویان مشارکت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام، بابیان اینکه بیش از 700 نوعروس نیازمند و مددجوی موردحمایت کمیته امداد استان ایلام از ابتدای امسال تاکنون از این نهاد کمک‌هزینه خرید جهیزیه دریافت کرده‌اند، گفت: میزان کمک‌هزینه پرداختی به نوعروسان نیازمند کمیته امداد استان ایلام در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است.

وی، تصریح کرد: این میزان جهیزیه پرداختی از محل اعتبارات کمیته امداد، مشارکت خیران، کمک‌های مردمی و همچنین کمک‌های حامیان طرح اکرام، تأمین و به این نوعروسان پرداخت‌شده است.

رضایی، ارائه خدمات مشاوره‌ای، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای تحکیم ازدواج و آموزش مهارت‌های زندگی به مددجویان را از دیگر خدمات این نهاد به زوج‌های مددجو برای استحکام زندگی آن‌ها برشمرد.

وی، خاطرنشان کرد: در طول سال به آن دسته از مددجویان و زوج‌هایی که دارای مشکلات مالی خاص باشند نیز تا سقف پنج میلیون تومان وام قرض‌الحسنه کارگشایی پرداخت می‌شود.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب