کد مطلب: 30771
تاریخ انتشار : 1396-10-21 08:57
در مراسمی آئین تودیع و معارفه رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام رصد، "محمدمیرزایی حیدری"، رئیس دانشگاه ازاد استان ایلام،در آئین معارفه خود که امروز به صورت درون دانشگاهی در سالن جلسات این مرکز آموزش عالی برگزار شد، گفت: مشکل اصلی دانشگاه آزاد مباحث مالی و اقتصادی است که با درایت اقای ولایتی و فرهاد رهبر رو به بهبودی است.

وی افزود:  لازمه تلاش موثر در دانشگاه ایجاد فضای ارام و عقلانی است که با هرکس در دانشگاه بخواهد در این.مسیر خدشه وارد کند برخورد خواهد شد.

میرزائی حیدری با بیان اینکه کسری بودجه در اینده بیشتر خواهد شد، اظهار داشت: دانشگاه نیازمند ارامشی است که بتوانیم در سایه آن مسابل اقتصادی را حل و فصل کنیم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی ایلام، ابراز داشت: دانشگاه متعلق به همه ماست و هیچ جناح خاصی حق مالکیت دانشگاه را ندارد . هرکس بتواند قدمی در مسیر حل مشکلات بردارد قطعا طیف قالب دانشگاه خواهد بود.

وی بیان کرد: برای این سمت هیچ انگیزه و دستی نداشتم و چه بسا کسانی دیگر را معرفی کردم برای این جایگاه اما سازمان به این نتیجه رسید تا بنده باشم.

میرزائی حیدری خاطرنشان کرد: وامدار هیچ کس و ارگانی در استان نیستم. هیچ اهرم قوی در استان به بنده برای این جایگاه کمک نکرد و درخواستی هم نداشتم چون کسی که کاری را بخواهد برای خدا انجام دهد نیازی به غیر ندارد برای این چنین بار مسئولیت هایی . بنده بایستی در پیشگاه همه و خدا رو سفید باشم پس بایستی به قول های خود عمل کنم. با صداقت به درستی و راستی و احترام به علم و اخلاق در دانشگاه پیش خواهیم رفت.

میرزائی حیدری گفت:  برای تصدی این پست هیچ لابی نداشتم،  چه بسا به بنده برای لابی گری پیشنهاد هایی شد. اما بنده این موضوع را رد کردم چون برای خدمت کردن نبایستی رو انداخت بلکه بایستی برای کار کردن به سراغ افراد آمد هرگز به خود اجازه نداده ام بخاطر کار شخصی خود وقت یک نماینده که حق الناس است را بگیرم.

وی افزود: برای انتصاب در این جایگاه قول میدهم هر لحظه هرجایی نمایندگان استان بگویند من درخدمت انان باشم تا برای حل مشکلات دانشگاه و کار دانشگاه تعامل داشته باشیم. اگر تعامل نباشد راهی به جایی نخواهیم برد هرکسی کمک.کند به او تقرب می جوییم و کسی که تخریب کند فاصله میگیریم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد گفت: قوم و قبیله ای ندارم اما قوم و قبیله من کسانی هستند که میخواهند به مجموعه خدمت کنند فارغ از هر طیف و نگاهی اقای عباسی سنگ بنای یکسری از کار ها بود که من و دیگران این مسیر را ادامه دهیم و ایشان یک.نظم خاصی را به وجود اوردند.

میرزائی حیدری تأکید کرد: کسانی که برای چاپلوسی نزد من بیایند خود را تخریب کرده اند و اگر کسی را تخریب کنند باز به خود صدمه زده اند، پس واقعیت گرا باشیم و حقیقت ها را درک کنیم.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب