کد مطلب: 30722
تاریخ انتشار : 1396-10-18 12:49
امام جمعه ایلام گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ اشاعه نماز به اوج خود رسیده است.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این آیین به تاثیر نماز در بعد فردی و اجتماعی اشاره کرد و گفت: آثار بعد فردی نماز موجب کمال انسان و او را به مقام سعادت و سربلندی می رساند.

وی اظهار کرد: آثار بعد اجتماعی نماز قابل توصیف نیست چراکه موجب سالم سازی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
امام جمعه ایلام افزود: خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ اشاعه نماز به اوج خود رسیده و امروز هم راه گریز از آسیب های اجتماعی و رهایی از هجمه های فرهنگی دشمنان اشاعه فرهنگ نماز است.
امام جمعه ایلام از متولیان آموزش و پرورش خواست برای ترویج فرهنگ نماز و تاثیر های آن بین دانش آموزان و نسل جوان جامعه بیشتر کار کنند.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری استان نیز در این آیین گفت: پس از اعلام فرخوان این جشنواره 105 اثر از خبرنگاران رسانه های مکتوب استان به دبیرخانه ارسال شد.
حجت الاسلام علی چراغی پور بیان کرد: این جشنواره با هدف توسعه و ترویج فرهنگ نماز در موضوع های نماز، همدلی و هم‌زبانی، نماز، فرهنگ اسلامی و دینی، ترویج فرهنگ نماز، مسجد و نماز، رسانه و ترویج فرهنگ نماز، نماز و سیاست، نماز، علم و تحصیل، نماز و معنویت، نماز و اقتصاد مقاومتی، نماز و امربه‌معروف و نهی از منکر برگزار شد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب