کد مطلب: 30702
تاریخ انتشار : 1396-10-17 09:59
نوع مواجهه روزنامه های اصلاح طلب با راهپیمایی های ملت ایران علیه فتنه و آشوب همواره قابل توجه بوده است.

به گزارش ايلام بيدار ، در روزهای گذشته هشتمین سالروز حماسه بزرگ و کم‌نظیر ۹ دی، با حضور گسترده مردم کشورمان برگزار شد. نکته قابل تأمل اینجاست که این حضور کم نظیر مردم هیچ جایی در روزنامه های اصلاح طلب نداشت و این اتفاق توسط این روزنامه ها بایکوت شد.

ملت بزرگ ایران همچنین در روزهای گذشته در شهرهای مختلف به خیابان‌ها آمدند و با حضور در راهپیمایی‌های گسترده در سراسر کشور، اقدامات اخیر آشوب‌گران را محکوم کردند. نکته قابل توجه اینجاست که این حضور باشکوه نیز توسط روزنامه‌های اصلاح طلب سانسور شد.

حالا دم خروس بیرون زده و روزنامه های اصلاح طلب از سانسور این حرکت عظیم عبور کرده و رسما به واکنش توهین آمیز روی آورده اند.

در همین رابطه «علیرضا علوی‌تبار» فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفت: «روز ٩ دی چند نفر را آوردند شروع کردند فحش دادند به فتنه‌گر داخلی».

علوی تبار در بخش دیگری از مصاحبه گفت:«نمی‌توان از یک طرف گفت هیچ کس حق ندارد در خیابان تظاهرات کند اما از یک طرف عده‌ای هر روز و به هر مناسبت در خیابان تظاهرات به راه بیندازند. نکته‌ای که ممکن است مردم را آزار دهد دبل استاندارد داشتن است. مثلا آیا تظاهراتی که همین چند روز گذشته به نفع حکومت برگزار شد مجوز داشت که تظاهرات معترضان باید مجوز داشته باشد؟ اگر آن تظاهرات به نفع حکومت مجوز نمی‌خواهد نمی‌توان گفت تظاهرات اعتراضی هم مجوز می‌خواهد».

برخلاف ادعای این فعال اصلاح طلب، در ماههای گذشته تجمعات اعتراضی متعددی توسط مردم-و البته به صورت مسالمت آمیز- درخصوص تخلفات موسسات مالی و اعتباری و وضعیت معیشتی برگزار شد که تقریبا هیچکدام از این تجمعات مجوز نداشت.

نکته قابل توجه اینجاست که رسانه های معاند نیز در روزهای گذشته، حضور گسترده ملت ایران در محکومیت آشوبگران را سانسور کردند.

منبع:مشرق

انتهتای پیام/الف

برگزیده سایت

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب