رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهران:
مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان تمدید شد
کد مطلب: 30693
تاریخ انتشار : 1396-10-17 09:07
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران گفت: مرزنشینان مهرانی تا پایان اسفند 96 سال جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی خود اقدام کنند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از آوای مهران، "فرزاد مرادی"، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران گفت: مرزنشینان مهرانی تا پایان اسفند 96 سال جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی خود از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

وي افزود: تمامی مرزنشینانی که نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان حداکثر تا پایان امسال اقدام نکرده باشند بعد از تاریخ مذکور فاقد سهمیه ارزی خواهند بود و از مزایای آن برخوردار نمی‌شوند.

مرادی اظهار کرد: مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان مهرانی پایان آذر ماه سال جاری تعیین شده بود که در راستای فرصت سازی برای متقاضیانی که به هر دلیل موفق به تکمیل پرونده نشده بودند این زمان تا آخر سال 96 تمدید شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران اضافه کرد: کارت الکترونیکی مرزنشینان مهرانی فقط تا پایان اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا برای تکمیل پرونده های ثبت نام شده و دارای نقص به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

وی همچنین گفت:دارندگان کارت الکترونیکی مرزنشینان حق واگذاری کارت خود به اشخاص دیگر برای استفاده از مزایای آن را ندارند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب