بیانیه بسیج جامعه زنان دره شهر؛
شرکت در مراسم نهم دیماه مصداق جهاد اکبر است
کد مطلب: 30566
تاریخ انتشار : 1396-10-09 07:24
بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه دره شهر به مناسبت هفتمین سالروز حماسه 9 دی بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد

به گزارش ايلام بيدار به نقل از سیمره خبر، بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه دره شهر به مناسبت هفتمین سالروز حماسه 9 دی بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

در این بیانیه آمده است: بدون شک سختترین و پیچیده ترین زمان،از 38سال حیات انقلاب اسلامی سال 88 ودر راس آن فتنه بزرگ پس از انتخابات بود که به گفته خودشان  ماه عسل 10 تا 15 سال برنامه ریزی آنان برای ازبین بردن گفتمان انقلاب و براندازی نظام جمهوری اسلامی باکمک عوامل و افرادی در داخل بود که سابقه انقلابی نیز داشتند.

فتنه 88 تهدیدی علیه ساختاربنادین جمهوری اسلامی یعنی قانون اساسی،نهادهای نظام وآرا مردم بود؛ وقوع این حادثه درعین حال که سبب آشفتگی کشورو امیدواری دشمن شد،ارزش و اهمیت قانون و احترام به رای مردم رادر فرهنگ سیاسی کشور بیش از پیش نهادینه کرد.

بازخوانی مکرر این رخداد و حماسه ماندگار9 دی که مردم با حضور میلیونی و بصیرانه خود،فتنه را به محاق بردند به این معناست که نظام جمهوری اسلامی هیچ گاه از اصول بنادین خود ریشه در اعتقادات مردم و هویت اسلامی و ملی آنان دارد، کوتاه نمی آید.

لذا خواهران بسیجی جامعه زنان شهرستان دره شهر با تاسی از کلام رهبر معظم انقلاب وبا علم به اینکه شرکت در مراسم 9 دی مصداق جهاد اکبر است در این مراسم شرکت نموده و نفرت و انزجار خودازسران فتنه ،فتنه گران و ساکتین در فتنه اعلام می داریم.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب