کد مطلب: 30565
تاریخ انتشار : 1396-10-09 07:21
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: درسال 88 بیگانگان و منفعت طلبان از هیچ تلاشی در جهت نا امن کردن ایران اسلامی فروگذار نکردند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ایلام رصد، حجت الاسلام والمسلمین "مهدی همتی" مسئول نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه آزاد اسلامی در خصوص حماسه 9 دی گفت: انقلاب اسلامی دارای دو شاخصه اسلامیت و جمهوریت است که وجود ماهوی این انقلاب وابسته به این دو مولفه است.

وی افزود: در جنگ سخت مردم عزیزترین سرمایه های خود را نثار انقلاب کردند و با توجه به تمامی سختی ها هیچ گاه برای انقلاب چیزی کم نگذاشتند. در جنگ نرم نیز با وجود اقدامات دشمن مردم مقاومت کردند و سختی های مضاعفی را در این راه دیدند.

همتی اظهار کرد: غول رسانه ای غرب همیشه به دنبال چیزی است که منافع آنان اقتضا می کند ولاغیر اگر منطق بر جهان حاکم بود حقانیت ما را میدیدند و قطعا در این راه سر تعظیم فرود می آوردند، اما منافع دشمنان در گرو عبور از مرزهای اخلاقی است.

وی خاطر نشان کرد: در سال 88 همه شاهد بودند که انتخابات در فضایی سالم و با حضور ناظرین صورت گرفت اما بیگانگان و منفعت طلبان از هیچ تلاشی در جهت نا امن کردن ایران اسلامی فروگذار نکردند.
مسئول مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد ایلام اضافه کرد: خدا را شاکریم که از این گردنه بسیار سخت عبور کردیم و مردم با احساس مسئولیتی که نسبت به انقلاب داشتند به صحنه آمدند و حماسه ای عظیم خلق شد تا نشانگر آن باشد علی رغم وجود تنگناها برای انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب