تذکر نماینده مردم ایلام در نشست علنی مجلس:
آموزش و پرورش در ایلام رها شده است
کد مطلب: 30487
تاریخ انتشار : 1396-10-04 07:38
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: آموزش و پرورش در ایلام رها شده است و توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود.

به گزارش ايلام بيدار ، "سلام امینی"، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در ایلام رها شده است و کیفیت دائما در حال تنزل است.

نماینده مردم ایلام اظهار کرد: تخلفات اداری به راحتی در آموزش و پرورش ایلام توجیه می شود و علت اصلی تمامی مشکلات این است که آموزش و پرورش استان، توسط افرادی خارج از آن هدایت می شود که این نوع مدیریت در شأن نظام آموزش و پرورش کشور نیست لذا تقاضای اصلاح وضعیت بغرنج این اداره را دارم.
وی همچنین به وزرای امور خارجه و کشور در خصوص وضعیت شناسنامه ای معاودین عراقی در ایران تذکر داد و افزود: معاودین عراقی (بازگشت داده‌شدگان) ایرانیانی هستند که در عراق زندگی می کردند اما در دهه های اخیر به ویژه در دوران حاکمیت صدام به ایران عودت داده شدند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: این افراد بیش از 40 سال است در ایران زندگی می کنند اما به انجام آزمایش DNA که بیش از 5 میلیون برای آن ها هزینه دارد اجبار شده اند این در حالی است که همه افراد محلی آن ها را شناخته و حتی قوم و خویش هستند لذا از دولت می خواهم جهت تسهیل در شناسنامه دار شدن آن ها اقدام کند.
 
انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

ردود بر شرف نماینده غیرتی ایلام بیرانوند باید برود باید برود
فعلا که دلالان سیاسی وابسته به .... در ایلام می تازند و مدیر وابسته به خود عوض و بدل می کنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب