کد مطلب: 30485
تاریخ انتشار : 1396-10-04 07:05
جلسه هماهنگی حماسه ۹دی باحۻور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان ایوان در دفتر امام جمعه ایوان برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از جویزر، جلسه هماهنگی حماسه ۹دی باحۻور امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان ایوان در دفتر امام جمعه ایوان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام حیدری امام جمعه ایوان گفت:سال ۱۳۸۸مردم خودجوش راهپیمایی سراسری را در کشور به راه انداختند و امنیت را در داخل کشور تامین کردند اما بعدها ابعاد این قضیه مشخص شد که  دشمن از مدتها قبل برنامه هایی را برای براندازی کشور در سرداشت.

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد:هدف دشمن ایجاد جنگ تمام عیار در داخل کشوربا بهره گیری از توان و نیروهای داخلی بود.

امام جمعه ایوان افزود:شان روز ۹دی شان بالایی است ،لازم و ضروری است که این بصیرت روز به رروز در کشور افزوده شود.

وی ادامه داد:ما نباید مساله ۹دی را جناحی و افراطی تحلیل کنیم بلکه باید رهنمودهای رهبری را سرلوحه قرار دهیم،همچنین باید این واقعه به نسلهای بعد منتقل شودودر جریان این واقعه قرارگیرند.

حجت الاسلام حیدری ادامه داد:عده ای بیان داشتند که چرا باید با داعش مبارزه کنیم اماامروز شاهد ان هستیم که امنیت را به خارج از مرزها رسانده ایم و دشمن توان نگاه چپ به ایران اسلامی را ندارد.

در ادامه سرهنگ عارف یاسمی فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت:در فتنه۸۸ دشمن تمام توان خود را برای براندازی نظام بکار برد اما با بصیرت والای رهبری و مردم ایران اسلامی این فتنه خاموش شد.

یاسمی اظهار کرد:۹دی به عنوان یک انقلاب درون انقلاب اسلامی است که کشور را بیمه کردو شعار محوری امسال حماسه ۹دی تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی است ،همچنین مسئولان باید ثابت کنند که از مردم عقب نیستند و این امر با حضور در مراسم ۹دی میسر خواهد شد.

در ادامه با نظر اعضا مقرر گردیداین مراسم روز۹دی ماه ساعت ۱۱در مسجد امام حسن مجتبی (ع) برگزار شود.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب