کد مطلب: 30482
تاریخ انتشار : 1396-10-04 06:51
امام جمعه چرداول گفت: دولتمردان در برنامه های خود باید قشر ضعیف جامعه را مدنظر داشته باشند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از دیار زاگرس، حجت السلام والمسلمین "احمد امرایی"، امام جمعه چرداول گفت:دولت در بودجه 97 قصد گرانی حامل های انرژی را دارد که با توجه به وضعیت مردم وبرجام به یغما رفته ، تحریم ها  و  وضعیت اقتصادی مردم این اقدام هیچ توجیهی نداشته وبه منزله خود زنی برای دولت است.

امرایی اضافه کرد:هزینه های آب، نف،گاز، تلفن، برق و ... بیش از توان اقتصادی مردم است وبا توجه به اتفاقاتی که در طول سال های متوالی افتاده وایستادگی مردم در برابر دشمنان اکنون این گونه اقدامات شایسته این ملت سرافراز نیست و دولتمردان در برنامه های خود باید قشر ضعیف جامعه را مدنظر داشته باشند.

وی بیان داشت:برای جبران کسری بودجه دولت از دو راه برگرداندن پول های به سرقت رفته و کم کردن حقوق های نجومی که این موضوع به دلایلی هنوز حل نشده می توان تا دوبرابر بودجه سال آینده را تامین کرد.

امام جمعه چرداول تصریح کرد:یارانه ها یکی دیگر از مسائلی هستند که جای بحث دارد که چگونه در طول این سال ها و تغییرات قیمت ها یارانه ها هنوز ثابت مانده و هیچ افزایشی نداشته است وجالب اینکه همین مقدار هم در برابر افزایش قیمت ها هم می خواهد قطع شود.

امرایی عنوان کرد:دولت در برنامه های خود برای بودجه باید تجدید نظر کند و رفاه وآسایش مردم را مد نظر داشته باشد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب