کد مطلب: 29401
تاریخ انتشار : 1396-07-18 09:44
حجت شاکیان در مراسمی که در فرمانداری مهران برگزار شد، رسما به عنوان شهردار این شهر معرفی شد.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از اوای مهران، آیین تکریم و معارفه شهرداران پیشین و جدید مهران با حضور مدیر کل دفتر امور شهری، استانداری ایلام ، فرماندار، اعضای شورای شهر در دوره پنجم و جمعی از مسئولان در فرمانداری مهران برگزار شد.

عبادالله باقری مدیر کل دفتر امور شهری، استانداری ایلام در این مراسم گفت: شهر مهران به جهت ورود زائران از نقاط مختلف به این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی اظهار کرد: باید به مبلمان شهری این شهر که محل تردد روزانه هزاران نفر از اقصی نقاط کشور و جهان است توجه ویژه ای داده شود.

مدیر کل دفتر امور شهری، استانداری ایلام تاکید کرد: باید نگاه عادلانه ای ب خدمات شهری در تمام نقاط این شهر مرزی شود بخصوص به پاکیزی و خدمات دهی به حاشیه شهر ها و مناطق محروم بیشتر اهمیت داده شود .

مراد ناصری فرماندار مهران نیز در این جلسه گفت: شهر مهران از ظرفیت ها، پتانسیل ها و منابع ارزشمند ی برخوردار است و بستر بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش های توریستی، صنعتی و... دارد.

وی افزود: بی شک شهردار نقش بسیار مهم و حساسی در استفاده از فرصت ها و منابع دارد و می تواند در توسعه، عمران و آبادانی شهر اثرگذار باشد و لذا کسی باید در این مسند قرار گیرد که امین دارایی های شهروندان و خدمتگذار صادق مردم باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات فرهاد نریمانی سرپرست شهردار پیشین مهران تقدیر و تشکر شد و شاکیان با دریافت حکم خود به صورت رسمی فعالیت خود را به عنوان شهردار مهران آغاز کرد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب