اصلاح طلبان ناب پشت سر او قرار نمی گیرند!
چرا لاریجانی کنار رئیس دولت اصلاحات نشست؟
کد مطلب: 29063
تاریخ انتشار : 1396-07-01 12:04
انتشار تصاویر رئیس مجلس در کنار خاتمی در حسینیه جماران که خیلی ها را متعجب کرد را نمی‌توان با گزینه در دام یا طراحی افتاد تفسیر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ،عبدالله گنجی: دکتر لاریجانی به جهت فردی هم با هوش است و هم محافظه کار،از نگاه بنده اصلاح طلبان ناب هیچ موقع پشت سر او قرار نخواهند گرفت هر چند او را برای چانه زنی در درون نظام از روحانی موثرتر می دانند.

انتشار تصاویر وی در کنار خاتمی در حسینیه جماران-که خیلی ها را متعجب کرد-را نمی توان با گزینه در دام یا طراحی افتاد تفسیر کرد.زیرا او می داند به کجا دعوت شده است و ترکیب جلسه در جماران چگونه است.حتی اگر اطلاعات میدانی هم نداشت اصل موضوع برایش روشن بود اما چرا چنین کرد؟

۱-ممکن است نتوانسته دعوت سید حسن را رد کند اما براین باور بوده که در مکانی متفاوت می نشینم  ولی  در عمل نشده است.

۲-ممکن است سناریو سازان، خاتمی را دیر تر وارد جلسه کرده باشند و کنار وی قرار داده باشند و در  حضور حاضران جابجایی بعدی به صلاح نبوده است.

۳-ممکن و محتمل است این هم قاب شدن  با اطلاع از قصد جبران خاتمی و تعدیل حصر رسانه ای وی باشد و لاریجانی با  آگاهی از این خبر درصدد پیشتازی و بهره برداری برای خود باشد.

۴-محتمل است که لاریجانی برای۱۴۰۰دنبال جابجایی سبد رای باشد  زیرا تجربه۱۳۸۴نشان داد سبد مدنظر خالی است لذا در صدد است شعاع جامعه مدنظرش را گسترش دهد و احساس می کند بوکس خوردن از حزب الهی  ها در این مسیر نه تنها ضرری ندارد که سود آور هم هست.

اما آنچه حتمی و قطعی است لاریجانی از بعد فکری و معرفتی اصلاح طلب نخواهد شد اما برای مهندسی ذهنی و ادراک سازی با هدف حرکت به سمت یک سبد بزرگ تلاش می کند.

 

انتهای پیام/الف

دیدگاه‌ها

سلام خدا بر سید خندان و پاک دست. دلت شاد چشم دشمنانت کور مخصوصا ایلام بیدار که الحق آبرویی برای ایلام نذاشته.
ایلام بیدار کارش از ابرو گذشته،ملت اگاه شدن ایلام خفته مردم را چی فرض کردی
ایلام درخواب نه ایلام بیدار.

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب