کد مطلب: 26666
تاریخ انتشار : 1396-02-29 15:44
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد جامع ارشاد شهرری رأی خود را به صندوق انداخت و پس از انداختن رای به صندوق در جمع خبرنگاران گفت: ملت ایران در همه صحنه‌ها و حضور در انتخابات همواره افتخارآفرین بوده‌اند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام "سید ابراهیم رئیسی"، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در مسجد جامع ارشاد شهرری رأی خود را به صندوق انداخت و پس از انداختن رای به صندوق در جمع خبرنگاران گفت: ملت ایران در همه صحنه‌ها و حضور در انتخابات همواره افتخارآفرین بوده‌اند. 

وی ادامه داد: یکی از افتخارات بزرگ جمهوری اسلامی حضور مردم برای شکل دادن به نهادهای کشور بوده است.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: رای مردم در نظام جمهوری اسلامی تشریفاتی نیست، در دنیا با رای مردم قیافه می‌گیرند و حرف آن را می زنند اما در نظام جمهوری اسلامی رای مردم یک واقعیت است.
 
رئیسی اظهارداشت: مردم در این انتخابات سکاندار قوه مجریه را انتخاب می‌کنند و پیش بینی می‌کنم که حضور مردم در انتخابات حداکثری و بسیار خوب باشد.
 
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره اینکه اگر پیروز انتخابات نباشید چه واکنشی خواهد داشت، گفت: مملکت ما کشور قانون است و برای همه جناح های سیاسی محوریت قانون نه در حرف بلکه در عمل باید به رسمیت شناخته شود، چراکه در کشور ما سازوکاری برای انتخابات وجود دارد و عده‌ای به عنوان و مجری دستندکار هستند. 
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: اصل این سازوکار در قانون اساسی ما اطمینان بخش است و در این سازوکار باید حق الناس و امانت داری رعایت شود. تمهیداتی برای جلوگیری از تخلف در نظر گرفته شده است تا تخلفی صورت نگیرد.
 
رئیسی ادامه داد: باید همه کاندیداها چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه انتخابات شوراها بدلیل اطمینان بخش بودن سازوکار انتخابات و همچنین قابل پیگیری بودن تخلفات، همه کاندیداها تسلیم نتیجه انتخابات باشند. من به نتیجه رأی مردم احترام می‌گذارم و این نتیجه برای من و همه مردم قابل احترام است.

انتهای پیام/ الف

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب