کد مطلب: 24693
تاریخ انتشار : 1395-10-23 07:17
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران گفت: نمایشگاه تولیدات صنایع دستی و سوغات محلی استانهای کشور در مهران با رویکرد اقتصاد مقاومتی گشایش یافت.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از آوای مهران ،"میثم علیزاده"، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران اظهار کرد: 18 استان کشور و شهرستان مهران تولیدات صنایع دستی و سوغات محلی خود را در این نمایشگاه به معرض دید عموم مردم قرار داده اند.

وی افزود: استان های مختلف کشور در این نمایشگاه انواع تولیدات داخلی خود شامل ؛ سفالگرای ، چاقو ، محصولات چرم دوزی و بافتنی و و سوغات محلی را به نمایش گذاشته اند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مهران ادامه داد: این نمایشگاه با 50 غرفه به مدت یک هفته و تا 25 دیماه 95 آماده بازدید علاقه مندان است.

علیزاده با بیان اینکه این نمایشگاه گام مهم و ارزنده ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است افزود: تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی در بخش صنایع دستی و سوغات محلی تلاش در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی در بخش صنایع دستی و سوغات محلی از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه است.

 

انتهای پیام/ الف

برگزیده سایت

ایلام بیدار از تصمیمات شتاب زده کمیته اضطرار استان گزارش می دهد؛
کمک‌های مردمی,مردم سوریه,فرمانده سپاه استان ایلام,سردارحسینی,استان ایلام,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب