کد مطلب: 24674
تاریخ انتشار : 1395-10-21 08:37
افزایش چند برابر قبوض آب در سطح شهرستان آبدانان باعث نارضایتی و گلایه مردم شهرستان شده است

به گزارش ايلام بيدار به نقل از ابدانان خبر، افزایش چند برابر قبوض آب در سطح شهرستان آبدانان باعث نارضایتی و گلایه  مردم شهرستان شده است.

یکی از مشتریان شرکت آّب و فاضلاب آبدانان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبر گفت:از اوایل پاییز امسال قبض های ما چند برابر شده اند نمی دانیم دلیل این افزایش قیمت چیست؟

این شهروند آبدانانی اظهار داشت:با افزایش قبض های آب ما در بسیاری از موارد مصرف خود را پایین آورده ایم ولی این دوره 140هزار تومان آمده و نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

یکی از مسئولین نهادهای آموزشی شهرستان آبدانان به خبرنگار ما اظهار داشت:ما در محل آموزشمان هیچگونه مصرفی نداریم ومحصلین تا ظهر در محل آموزش هستند در حال حاضر 90هزار تومان برای این محل آموزش آمده است.

این مسئول بیان داشت:دستشویی و حمام های محل آموزش خراب هستند نمیدانم معیار مسئولین اداره ای برای نوشتن این قبوض چیست؟
محمدی یکی دیگر از ساکنین روستاهای آبدانان تاکید داشت: در تابستان با اینکه مصرف آبمان همیشه نسبت به زمستان و پاییز زیادتر است و حیاط را می شستیم اما 10هزار تومان هزینه آب برایمان آمده ولی اکنون 320هزار تومان یعنی حدود 32 برابر شده است.

وی افزود:وقتی از متصدی آب می پرسم علت این افزایش 32برابری چیست می گوئید احتمالا کنتور آّبتان خراب است چرا ابتدا اخطاریه برای کنتور خراب نمی آید و درصورت درست نکردن آن ما را جریمه نمی کنند.

خانم رضایی ساکن یکی دیگر از روستاهای آبدانان گفت :من و مادر پیرم در داخل خانه ای زندگی می کنم که بیشتر وقتها در خانه هم نیستیم ولی در حال حاضر42هزارو 400 تومان قبض آب برایمان آمده است.

وی افزود: وقتی از متصدی امور آب و فاضلاب علت را می پرسم می گوئید می توانم درستش کنم اما چون دوست ندارم این کار را انجام نمی دهم.

این مشتری مشترک آّب و فاضلاب شهرستان آبدانان تاکید داشت:با این تورم و مشکلات اقتصادی چگونه ما این قبوض را پرداخت کنیم چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند مردم در وضیعت اقتصادی خوبی نیستند که این همه جریمه می شوند.

امیدواریم مسئولین ذیربط و شهرستان برای رفع این مشکل چاره ای بیندیشند.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

ایلام بیدار از تصمیمات شتاب زده کمیته اضطرار استان گزارش می دهد؛
کمک‌های مردمی,مردم سوریه,فرمانده سپاه استان ایلام,سردارحسینی,استان ایلام,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب