کد مطلب: 24634
تاریخ انتشار : 1395-10-18 13:44
در آئینی مسئولان جدید سازمان های بسیج اساتید و بسیج دانشجویی معرفی و منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه ايلام بيدار ، در آئینی با حضور مسئولان ارشد سپاه و همچنین روسای دانشگاه های استان مسئولان جدید سازمان های بسیج اساتید و بسیج دانشجویی ایلام معرفی و منصوب شدند.

اسلامی کردن دانشگاه ها مهمترین وظیفه بسیح دانشجویی و بسیج اساتید است

سردارسید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در این برنامه گفت: بسیج بعنوان یک ظرفیت عظیم با دانشگاه که مبدأ تحول در نظام بوده برای افزایش معنویت و فرهنگ سازی همکاری گسترده و ویژه ای دارد.

وی اظهار کرد: در همین راستا از سازمان بسیج با ابلاغ دو سازمان دانشجویی و اساتید در بستر دانشگاه ها در جهت اثربخشی و افزایش معنویت در دانشگاه ها تلاش خواهد کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با تقدیر از همکاری روسای دانشگاهی استان، افزود: اسلامی کردن جامعه دانشگاهی با همراهی و ظرفیت دانشگاه ها مهمترین وظیفه این دو سازمان است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد مسئولان جدید معرفی شده برای این دو سازمان همچون گذشته این ارتباط و همکاری را با بدنه دانشگاهی داشته و روسای دانشگاه های نیز کما فی السابق بسیج را در امر برنامه ها یاری رسانند.

موفقیت های بسیج نتیجه تلاش صادقانه و جهادی است

محمد علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام نیز در این مراسم بیان داشت:بسیج و دانشگاه از هم جدانشدنی بوده و الحمدالله در این چندساله کارهای بزرگی با همکاری این دو قشر مهم و تأثیرگذار در ایلام برگزار شده که بعنوان موفقیتی کشوری برای هردو دستگاه ثبت شده است.

وی اظهار کرد: این موفقیت ها نتیجه تلاش صادقانه، جهادی و صمیمانه در بدنه بسیج و دانشگاه می باشد.

رئیس دانشگاه ایلام با تقدیر از روسای قبلی این دو سازمان ، تصریح کرد: امید است با همراهی مدیران جدید که از دوستان دانشگاهی هم هستند با حفظ میراث قبلی این دو سازمان با روحیه بسیجی و جهادی موفقیت های بزرگتری را کسب نماییم.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات محمد ملکی رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی و همچنین احمد اورنگ رئیس سازمان بسیج اساتید به ترتیب آقایان محمود علیپور و محمد ملکی بعنوان مسئولان این دو سازمان معرفی شدند.

همچنین احمد اورنگ بزودی بعنوان فرمانده سپاه ناحیه سیروان معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/ی

برگزیده سایت

ایلام بیدار از تصمیمات شتاب زده کمیته اضطرار استان گزارش می دهد؛
کمک‌های مردمی,مردم سوریه,فرمانده سپاه استان ایلام,سردارحسینی,استان ایلام,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب