کد مطلب: 24610
تاریخ انتشار : 1395-10-16 23:36
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تا وقتی که منتظر آمریکا و منتظر آسمان آمریکا و انگلیس هستیم، عقب خواهیم ماند چرا که شکاف ما شکاف اعتقادی است

به گزارش خبرنگار ايلام بيدار ،  "محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از ایثارگران و فرماندهان سپاه در هتل زاگرس، گفت: مردم ایلام در زمان جنگ دو زندگی و دو جغرافیا و دو مکان داشتند، یک شهر در کوه و یک شهر در دشت و بنای آنها بر استقامت بود و هیچگاه شهر و دیار خود را ترک نکردند و استقامت ورزیدند و در حقیقت مقاومت مردم ایلام مثال زدنی است.

رضایی اظهار کرد: در یکی از روزها، دشمن آنقدر بمباران کرده بود که همه چیز در حال سوختن بود، کوه و دشت و علفزار و زمین فوتبال در حال سوختن بودند؛ ولی مردم از جای خود تکان نخوردند، ماندند و دشمن را بیرون کردند.

وی افزود: آیت الله حیدری این مرد خدا با سلاح ایمان، با بسیج کردن مردم، در سنگر قرآن و اسلام ماندند و از کشور دفاع کردند و در اثر این حضور در صحنه، ما به اوج قدرت در منطقه رسیدیم.

وی اذعان کرد: امروز سربازان نظام در مدیترانه به دنبال دشمن هستند و در حلب فرار کردند و در موصل دشمن محاصره شده است و آن همه ایثارگری و جانبازی ثمره داده و آمریکا و همه کشورها به اقتدار ایران اسلامی اعتراف کرده اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بارها رئیس جمهوری روسیه آقای پوتین در قضایای سوریه از رشادت رزمندگان ایران اسلامی تمجید کرد و این از عظمت و اقتدار رزمندگان و ایثارگری ایثارگران و خون پاک شهداست.

وی عنوان کرد: در جنگ، مردم ایلام واقعا اذیت شدند ولی صبر شما امروز شکوفه داده است و کشور ایران اسلامی امروز در قله های عزت است.

رضایی با طرح سوالی گفت: چرا با وجود این اقتدار در صنعت و خودرو و اقتصاد به جایگاه اصلی خود نرسیده ایم؟ این عدم توازن بین اقتدار دفاعی و اقتصاد در کجاست؟ چرا بیکاری بیداد می کند؟ چرا تولید ملی رونق ندارد؟ چرا باید کالای ترکی بازار را دربر بگیرد؟
وی خاطر نشان کرد: ما نمی توانیم نسبت به گرفتاری مردم توجه نکنیم، در جایی که پیشرفت کردیم ارزش های انقلاب وجود داشت و در جایی که عقب ماندیم ارزش های انقلاب را راه ندادیم و حاصل آن، این عدم توازن است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تا وقتی که منتظر آمریکا و  انگلیس هستیم، عقب خواهیم ماند چرا که شکاف ما شکاف اعتقادی است و متاسفانه جرم عقب ماندگی را به رهبری و جمهوری اسلامی ربط می دهند؛ ولی در حقیقت عقب ماندگی ما در جاهایی است که ارزش های انقلاب را راه نداده اند و شعار ما می توانیم را که شعار انقلاب است را اجازه ندادند که به منصه عمل برسد.

رضایی تاکید کرد: این دولت تنها دولتی بود که رئیس جمهور آن با رئیس جمهور امریکا حرف زد و وزیر خارجه اش با آمریکا مذاکره کرد ولی نتیجه این مذاکرات کجاست؟ آیا این راه، جواب داده است؟ جواب مطمئنا خیر است چرا که راه موفقیت ما در راهی است که ارزش های انقلاب و اعتماد به نفس و ما می توانیم وارد اقتصاد شود.

وی اذعان کرد: امروز باید ارزش های انقلاب در کشور احیا شود و گرنه آن پیشرفت ها هم از بین می رود.

رضایی تصریح کرد: امروز روز احیای ارزش های انقلاب و روز وحدت نیروهای انقلاب است و باید از خود رایی پرهیز کرد.

وی افزود: باید روی ارزش های انقلاب یعنی امامت و ولایت و دنیاگریزی تاکید کرد، باید دورهم جمع شویم و روی ارزش های انقلاب پافشاری کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رهبر ما یک رهبر استثنایی است و این نعمت را خدا به مردم نظام ما داده است.
 
انتهای پیام/ی

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب