کد مطلب: 24542
تاریخ انتشار : 1395-10-12 12:12
موسوی می گوید: امروز فقط در مجموعه وزارت نفت بیش از دو هزار نفر حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند آن‌وقت چطور دولت می‌گوید فقط 4 نفر حقوق نجومی دریافت کرده‌اند این‌یک دروغ بزرگی است که می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

به گزارش ايلام بيدار ،"سید شکرخدا موسوی"، نماینده سابق مردم اهواز در مجلس  اظهار داشت: به دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد با حقوق نجومی تا امروز عمل نشده است.

 
وی ادامه داد:دولت و دستگاه قضا تا امروز برای برخورد با فیش‌های نجومی کار قابل‌توجهی نکرده‌اند دولتی‌ها به دنبال ماست‌مالی کردن حقوق نجومی هستند.
 
موسوی تاکید کرد:امروز فقط در مجموعه وزارت نفت بیش از دو هزار نفر حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند آن‌وقت چطور دولت می‌گوید فقط 4 نفر حقوق نجومی دریافت کرده‌اند این‌یک دروغ بزرگی است که می‌خواهند به خورد مردم بدهند.
 
وی اضافه کرد:وقتی رئیس‌جمهور در مجلس هشت هزار میلیارد اختلاس در صندوق فرهنگیان را وام عنوان می‌کند از وزیر اقتصاد و وزیر دادگستری این دولت انتظار دارید با حقوق نجومی برخورد کنند؟
 
نماینده سایق مردم اهواز تصریح کرد:حق این بود که این کسانی که میلیونی حقوق گرفته‌اند امروز پشت میله‌های زندان باشند این افراد بدون ضابطه و قانون بر اساس سلیقه‌های داخلی ادارات و وزارت خانه‌ها حقوق نجومی دریافت کرده‌اند و این افتضاح بزرگ را رقم زدند.
دانا
 
انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب