حاشیه نگاری ایلام بیدار از اجتماع عظیم 9 دی ایلام؛
از شعار مرگ بر خاتمی و موسوی و کروبی تا تکرار حماسه 8 دی ایلام
کد مطلب: 24509
تاریخ انتشار : 1395-10-09 12:07
استقبال مردم ایلام در مراسم امسال 9 دی به گونه ای بود که جا برای نشستن در مسجد جامع نبود به طوری که تا خیابان منتهی به پارک کودک جمعیت به چشم می خورد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ايلام بيدار ، همزمان با سراسر کشور مراسم بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی ماه در شهر ایلام با حضور حماسی مردم برگزار شد؛ این مراسم حماسی با حاشیه هایی همراه بود که با هم در زیر می خوانیم.

*از یک ساعت مانده به شروع مراسم دسته جات مردمی با شعارهای مرگ بر فتنه گر و مرگ بر سازش گر خود را  برای حضور در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در محل برپایی مراسم در مسجد جامع می رساندند.

*خیابان های منتهی به مسجد جامع شهر ایلام در روزی که به نسبت سایر روزها از رفت و آمد کمتری برخوردار است اما این مسیرها مملو از حضور حماسه گران بود.

*استقبال مردم ایلام در مراسم امسال 9 دی به گونه ای بود که جا برای نشستن در مسجد جامع نبود به طوری که تا خیابان منتهی به پارک کودک جمعیت به چشم می خورد.

*حضور فعال بانوان غیور ایلامی در مراسم امسال بسیار پرنگ و برجسته بود.

*مردم ایلام قبل از شروع مراسم شعار مرگ بر خاتمی، مرگ بر موسوی و مرگ بر کروبی سر دادند.

*برخی مدیران دستگاه های اجرایی استان در مراسم حضور داشتند.

*علیرغم اعلام قبلی مسئولان برای عدم شرکت در مراسم 9 دی اما با توجه به بالا رفتن موج اعتراضات مردمی در روزهای گذشته مسئولان استان از جمله استاندار که به صراحت اعلام کرد در این مراسم شرکت نمی کند در مراسم 9 دی در بخش چوار شرکت کرد.

*نمایشگاهی از آثار جنایات فتنه 88 و سران فتنه در محل برگزاری مراسم در مسجد جامع برپا شده بود.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

شهداری ایلام,فوت کارگر شهرداری,چرخ,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه فوت یکی از کارگران شهرداری ایلام؛
گزارش خبری و تحلیلی از حامیان داخلی جاسوسان موشکی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب