بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان ایلام در گرامیداشت 9 دی:
حضور در مراسم 9 دی مشت محکمی بر دهان حامیان استکبار و فتنه انگیزان است
کد مطلب: 24499
تاریخ انتشار : 1395-10-08 20:01
بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان ایلام با صدور بیاینه ای از عموم مردم و دانشگاهیان برای حضور در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه ايلام بيدار ، تاریخ 37 ساله انقلاب اسلامی مملو از حماسه هایی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای دلیرمردان و شیر زنان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و... ،  پیشرفت های علمی خیره کننده در عرصه های نا نو،  موشکی و هسته ای و از همه مهمتر اعتماد و التزام و پشتیبانی ملت نسبت به نظام اسلامی نمونه های بارزی است که جز لاینفک هویت هر ایرانی مومن،  متعهد و ولایت مدار به شمار می روند.  از این رو دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند تا مسیر پیشرفت و شکوفایی ملت غیور ایران را سد کرده و مانع از الگو پذیری دیگر ملت های آزاده از انقلاب شکوهمند مردم ایران شوند و به سیطره و تسلط بر منابع و سرنوشت ملت های منطقه و جهان ادامه دهند.  اما به لطف خدا و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و بصیرت مثال بدنی ملت سلحشور ایران اسلامی و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) تاکنون تمامی دسیسه های دشمنان قسم خورده و فتنه گران ناکام گشته است.

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 یکی از نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام اسلامی برای ضربه زدن به صفوف یکپارچه ی ملت و با هدف براندازی نظام اسلامی بود که با بصیرت ملت شریف و شهید پرور ایران در حماسه ی 9 دی 88 نقش بر آب شد. آری 9 دی به فرموده رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است. در این روز مردم مومن و بصیر ایران اسلامی با حرکت خود جوش انقلابی خود تمامی فتنه گران داخلی و خارجی و نیز خواص بی بصیرت اتمام حجت کردند.  9 دی روز بیداری و خروش و حوض ملتی است که به مقدسات و ارزشهای دینی شان،    نظامشان و خصوصا سالار شهیدانشان توهین شده بود. ک کاسه صبرشان لبریز گشت و با حضور میلیونی خود طومار فتنه گران و دسیسه ی معاندان را در هم پیچیدند. در 9 دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت وصایای امام راحل شان را که می فرمود ( همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد ) اطاعت می کنند.
به همین مناسبت بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان ایلام ضمن گرامیداشت حماسه ی عظیم 9 دی،  همه آحاد ملت را به حفظ وحدت و هوشیاری و بصیرت روز افزون در برابر فتنه های آینده و تمام نشدنی نظام سلطه خصوصا آمریکای جنایتکار و رژیم منحوس صهیونیستی و آل پلید سعود دعوت می نماید و از مردم متدین و ولایت مدار و فتنه ستیز ایلام می خواهد برخلاف برخی مسئولین بی بصیرت و ناآگاه با حضور در مراسم بزرگداشت این حماسه عظیم و یوم الله مشت محکمی بر دهان حامیان استکباری فتنه انگیزان بکوبند.
و امیدواریم خداوند منان موجبات بصیرت و آگاهی عده ای که هنوز ارزش این رو بزرگ را درک نکرده اند فراهم نماید.
 
انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب