حاشیه نگاری ایلام بیدار از اجتماع دانشگاهیان 9 دی؛
غیبت معنادار رؤسای دانشگاهی ایلام
کد مطلب: 24463
تاریخ انتشار : 1395-10-06 21:49
اجتماع عظیم دانشگاهیان ایلام در گرامیداشت 9 دی با غایبین همراه بود.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه ايلام بيدار ، صبح امروز (6 دی) اجتماع بزرگ دانشگاهیان استان ایلام در گرامیداشت حماسه 9 دی در حسینیه حضرت زینب کبری (س) شهر ایلام برگزار شد.

در این اجتماع عظیم جمع کثیری از جامعه دانشگاهی اعم اساتید، دانشجویان و کارکنان انقلابی حضور داشتند.

اما نکته ای که خبرنگار ایلام بیدار را به خود مشغول داشت عدم حضور برخی رؤسای دانشگاهی اصلی ایلام در این اجتماع انقلابی بود.

به غیر از رؤسای دانشگاه های علمی کاربردی 2 و پارسیان، پیام نور شهرستان ایلام و همچنین پردیس امام جعفر صادق (ع) دانشگاه فرهنگیان که شایسته تقدیر بود از سایر رؤسای دانشگاهی که بعضاً دانشگاه های اصلی و مادر در استان هستند به هر دلیلی خبری نبود و این عدم حضور در حالی بوده که از تمامی این مسئولین رسماً دعوت بعمل آمده بود.

این سؤال برای برخی از این حاضرین و خبرنگار ما پیش آمده بود که آیا این عدم حضور در همایشی که نماینده رهبری در استان سخنران آن بوده و در حمایت از حماسه ای برگزار شده که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و بارها در مورد آن صحبت داشتند چه دلیلی می توانست داشته باشد؟

آیا این عدم حضور در برنامه دانشگاهی 9دی در ادامه حرکات مسئولانی بوده که این حماسه را در دولت تدبیر و امید تحریم کرده و علناً در عدم شرکت در این برنامه ها تاکید داشتند؟

امیدواریم عدم حضور مسئولان دانشگاهی ایلام عذری موجه داشته و با حضور انقلابی خود در مراسم اصلی گرامیداشت 9 دی در مسجد جامع ایلام نشان دهند.

اجتماع جامعه دانشگاهی ایلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان و به همت بسیج اساتید، بسیج دانشجویی ، بسیج جامعه پزشکی و بسیج کارمندی استان ایلام برگزار شد.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب