استانداری ایلام دست بکار شد؛
برگزاری کلاس ضمن خدمت الزامی برای فرار از 9 دی
کد مطلب: 24454
تاریخ انتشار : 1395-10-05 20:07
محمدرضا مروارید که در طول دوران استانداری خود با اظهار نظرهای عجیب و جنجالی جو سازی زیادی در استان داشته این بار نیز مانند سالهای گذشته با برگزاری یک دوره کلاس همزمان با مراسم نهم دیماه عملا شمشیر را از رو بست.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از سیمره خبر، باز هم داستان تکراری برگزاری جلسات بی مورد در استانداری برای شرکت نکردن در مراسم 9 دی کلید خورد.

اینبار نیز استانداری ایلام که طی چند روز گذشته به دلیل ظهار نظر جنجالی "محمدرضا مروارید" استاندار ایلام در مورد حضور نیافتن در مراسم 9 دی جنجال زیادی محافل سیاسی و رسانه های استان داشته در اقدامی سنتی دیگر با ارسال نامه ای کارکنان خود را به کلاس ضمن خدمت اجباری در "9 دی" فرا خوانده است.

بر اساس این گزارش در این نامه امده،" کسانی که در دوره آموزش اختصاصی تحت عنوان اهداف وظایف وزارت کشور ثبت نام کرده اند برای شرکت در این دوره روز چهارشنبه  هشتم دیماه ساعت 14 ال 18 و روز پنجشنبه 9" دی ماه" از ساعت 8 الی 12 ظهر و 14 الی 18 همانروز در سالن اجتماعات حضور یابند.

نکته مهمتر اینکه در این نامه حضور همکاران را الزامی دانسته و عدم شرکت در ان را به منزله انصراف از دوره و لغو صدور گواهی نامه دانسته است.

محمدرضا مروارید که در طول دوران استانداری خود با اظهار نظرهای عجیب و جنجالی جو سای زیادی در استان داشته اینبار نیز مانند سالهای گذشته با برگزاری یک دوره کلاس همزمان با "نهم دیماه" عملا شمشیر را برای مخالفانش از رو بست.

این در حالی بود که برخی شخصیتها سیاسی و روحانیون به دلیل تجربه سالهای قبل نسبت به برگزاری جلسات در 9 دی به وی تذکر داده بودند.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

من خودم کارمندم در یکی از بخشداریهای دور افتاده استان یه کم تو نوشته هاتون عدالت رو رعایت کنید این دوره آموزشی طبق برنامه ریزی قبلی مدت سه هفته است در روزهای تعطیل آخر هفته انجام میشه و برای همه شهرستانها در هفته های آتی هم انجام خواهد شد و ربطی به 9 دی نداره موفق باشین
سلام برادر عزیز ماهم درشهرستان سرابله توسط بسیج فرهنگیان کلاس آمورش ضپمن خدمت داریم ولی به مدت یک ساعت در مراسم نهم دی شرکت می کنیم

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب