سرویس: استان ایلامکد خبر: 2368|14:11 - 1392/02/18
نسخه چاپی

در گفت و گوی اختصاصی با ایلام فردا:

توضیحات کواکبیان درباره انتخاب رنگ سبز

توضیحات کواکبیان درباره انتخاب رنگ سبز
یک کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در خصوص انتخاب رنگ سبز به عنوان نماد خود گفت : اصلا به دنبال احیای جریانات و حوادث سال 88 نیستم؛ رنگ سبز، رنگ سیادت است.

 

مصطفی کواکبیان از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در گفت و گو با ایلام فردا در خصوص انتخاب رنگ سبز به عنوان نماد انتخاباتی خود گفت:در بحث انتخاب رنگ سبز اصلا به دنبال این نیستم که جریانات و حوادث سال 88 را دوباره احیا کنم، بلکه به خاطر مقدس بودن آن و تقدسی که رنگ سبز به عنوان رنگ سیادت در میان مردم دارد،این رنگ را انتخاب کرده ام.

وی درباره موضوع آمدن یا نیامدن هاشمی نیز اظهار داشت:این به خود آقای هاشمی ربط دارد که ورود به این عرصه داشته باشد و یا اینکه شرکت نکند،اما  در دیداری که با وی داشته ام گفت که نمی آید.

کواکبیان در پاسخ به سوالی دیگری در خصوص اجماع اصلاح طلبان بر روی گزینه خاص و احتمال کناره گیری وی نفع شخص دیگری تصریح کرد: همه به دنبال اجماع هستیم و احزاب اصلاح طلب ممکن است در روزهای آینده یک نفر را به عنوان کاندید معرفی کنند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد:اعضای حزب مردم سالاری که من را به عنوان کاندید معرفی کرده اند در صورتی که تشخیص دهند من از انتخابات کناره گیری کنم،با تشکیل جلسه این موضوع را اعلام خواهند کرد. 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین ها